DOMKI WOŁÓW

Inwestycja realizowana jest w Wołowie przy ul. Jacka Kaczmarskiego (wichrowe wzgórza). Obejmuje budowę czterech budynków w zabudowie szeregowej. Do każdego segmentu będzie przynależna ogrodzona działka z tarasem. Od strony tarasów działka graniczy z szerokim pasem zieleni nieprzeznaczonej do zabudowy. Całość położona jest w otoczeniu niezwykle zacisznej i urokliwej, oświetlonej okolicy, z niską zabudową jednorodzinną i utwardzoną drogą dojazdową. W planach na 2022 r. gmina Wołów potwierdziła realizację budowy dróg i chodników na całym osiedlu.  W bliskiej odległości 200-500 m znajdują się: ośrodek zdrowia, apteka, sklepy, markety, szkoła, boisko typu “orlik”, hala sportowa czy stadion.

Segmenty oddzielone będą od siebie podwójną warstwą ściany oraz styropianem, co zapewni pełen komfort akustyczny i termiczny. Ściany zewnętrzne będą ocieplone styropianem o grubości 20 cm, a dach wełną mineralną λ035. W oferowanych budynkach dostępne będą wszystkie niezbędne media, a ogrzewanie realizowane będzie przez dwufunkcyjny piec gazowy kondensacyjny z ogrzewaniem podłogowym i grzejnikami. W budynkach rozprowadzona będzie również instalacja telewizyjna. Wszystkie okna będą wyposażone w pakiet trzyszybowy wraz z roletami zewnętrznymi. 

Każdy dom posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zaprojektowany w przemyślany sposób, by jak najlepiej wykorzystać istniejącą przestrzeń. Na całość budynku (121m2) składa się garaż (17m2), na parterze zlokalizowany użyteczny wiatrołap (3m2), łazienka (2,5m3), pralnia (2,5m2), komunikacja (5 m2) oraz przestronny salon z aneksem kuchennym (30m2). Natomiast na piętrze będzie zlokalizowana komunikacja (6m2), klatka schodowa (4m2) toaleta (6m2), dwie mniejsze sypialnie (11 i 13m2) oraz jedna duża sypialnia (21m2). Rozkład pomieszczeń może ulec zmianie według własnych preferencji klienta. Do każdego z budynków przynależeć będzie teren działki przed budynkami oraz duży taras (24m2) z ogródkiem.

 

 

LISTA WOLNYCH DOMKÓW

SEGMENT A

SEGMENT A

Niestety, ten segment jest już zajęty

SEGMENT B

SEGMENT B

Niestety, ten segment jest już zajęty

SEGMENT C

SEGMENT C

Niestety, ten segment jest już zajęty

SEGMENT D

SEGMENT D

Niestety, ten segment jest już zajęty

SEGMENT E

SEGMENT E

Niestety, ten segment jest już zajęty

LISTA WOLNYCH DOMKÓW

ZOBACZ LOKALIZACJĘ NA MAPIE